Polska wolna od ferm przemysłowych

Zobacz, z czym mierzą się mieszkańcy wsi

STOP FERMOM

Koalicja Społeczna STOP FERMOM PRZEMYSŁOWYM jest wyrazem niezadowolenia społecznego wobec ekspansji ferm przemysłowych w Polsce. Jednoczymy różne środowiska, które dostrzegają problem masowego chowu zwierząt, aby zatrzymać przekształcanie rolnictwa w uciążliwy przemysł.

Jak możesz pomóc?

Dołącz do Koalicji Społecznej Stop Fermom Przemysłowym

Twoja społeczność sprzeciwia się niechcianej fermie? Nie jesteście sami! Setki społeczności w Polsce protestowało i nadal protestuje przeciwko tego typu inwestycjom. Dołącz do Koalicji, aby zatrzymać dalszą ekspansję ferm przemysłowych w naszym kraju.

TAK DLA POLSKI WOLNEJ OD FERM PRZEMYSŁOWYCH

Chów przemysłowy zwierząt nie ma przyszłości. Setki protestów na wsiach wskazują na brak przyzwolenia dla dalszej ekspansji ferm przemysłowych. Mamy dość ponoszenia kosztów ukrytych generowanych przez ten przemysł na ludzi, zwierzęta i środowisko. Koalicja działa na rzecz Polski wolnej od ferm przemysłowych.

DALSZA EKSPANSJA FERM PRZEMYSŁOWYCH STANOWI ZAGROŻENIE DLA

Środowiska naturalnego oraz zdrowia ludzi
Środowiska naturalnego oraz zdrowia ludzi
Bezpieczeństwa żywnościowego
Bezpieczeństwa żywnościowego
Dobrostanu zwierząt
Dobrostanu zwierząt

Newsletter

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy na losie ludzi i zwierząt.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych i informowanie Cię o działaniach Koalicji Społecznej Stop Fermom zgodnie z naszą polityką prywatności